Moja historia

Być może wiesz, a może właśnie się dowiadujesz, że jestem propagatorką odważnego i uważnego życia po swojemu. Otwarcie mówię o tym, że każdego dnia szukam harmonii, spokoju i lekkości. W oparciu o te wartości tworzę także swój zawodowy świat…

Pisząc to i myśląc z perspektywy czasu, myślę, że gdzieś podświadomie szukałam opcji na dalszy rozwój mojego biznesu, i naprawdę podświadomie, bo współpraca z doTERRA zaskoczyła mnie samą

Ale wiem, że nic nie dzieje się przez przypadek, na szczęście moja uważność mnie nie zawiodła.

Szukałam…

 • biznesu, który będą mogła robić z lekkością, na swoich zasadach.
 • biznesu pięknego i naturalnego, cieszącego moje zmysły.
 • biznesu dającego wolność i elastyczność.
 • biznesu, w którym liczy się człowiek i jego potrzeby.
 • biznesu, w którym nieustannie się rozwijam.
 • biznesu, który buduje mój dochód pasywny.
 • biznesu funkcjonującego w oparciu o sprawdzony model – bez konieczności wymyślania wszystkiego od zera; z bazą dobrych praktyk, z których mogę, ale nie muszę korzystać.
 • biznesu, w którym działam samodzielnie, ale nigdy nie samotnie (bo w gronie cudownej i wspierającej społeczności).

Jeśli czujesz, że ten opis jest też trochę o Tobie i tym, co Ci w duszy gra – czytaj dalej lub od razu odezwij się do mnie – opowiem Ci więcej o budowaniu olejkowego biznesu i o tym, jak działamy na co dzień.

Skontaktuj się ze mną

Biznes XXI wieku

Dlaczego multi level marketing? „Pomysł jest prosty, a jednocześnie genialny: zamiast wydawać miliony na profesjonalne agencje i kanały dystrybucji, aby promować produkt lub usługę, dlaczego nie zapłacić ludziom, którzy chętnie z tych pieniędzy skorzystają, za to, że o tym produkcie lub usłudze, opowiadają innym? Właśnie to robi firma prowadząca marketing sieciowy: część każdego dolara, pochodzącego ze sprzedaży wypłaca swoim niezależnym przedstawicielom, którzy zwykle są też entuzjastami sprzedawanych produktów i ich aktywnymi użytkownikami.” pisze Robert Kiyosaki wraz z Johnem Flemingiem w książce Biznes XXI wieku.

Czułam, że coś mnie przyciąga do współpracy z doTerra, ale o marketingu sieciowym nie miałam zielonego pojęcia (a nawet więcej – miałam błędne pojęcie). Wyznaję zasadę, że jak coś robić – to profesjonalnie, więc sięgnęłam po fachową literaturę. Jeśli chcesz zrozumieć dlaczego ekonomiści nazywają MLM najskuteczniejszym i najbardziej przyszłościowym sposobem dystrybucji towarów to polecam na początek: Biznes XXI wieku – Robert Kiyosaki, Go Pro – Eric Worre, Szkoła Biznesu dla ludzi, którzy lubią pomagać innym – Robert Kiyosaki.

Czuję, że spodoba Ci się sprawiedliwość tego systemu. Model biznesu, w którym nie ma sufitu, który generuje przychód pasywny i daje wszystkim równe szanse. Jedyny sposób, w jaki biznes ten działa to zasada – Im większej liczbie osób pomożesz zbudować własną firmę, tym bardziej rozwinie się Twoja. To szukanie znajomych nowych i starych, którzy chcą iść w tym samym kierunku co Ty.

Marketing sieciowy eliminuje pośredników i oferuje produkt prosto od producenta.

Eliminuje też reklamę, która w dzisiejszym świecie nie jest rzetelną informacją. Od dawna mamy już wyparcie na anonimową manipulację, anonimowych sprzedawców, którzy nigdy nie korzystali z produktu, który polecają. A co najważniejsze! Możesz budować swój biznes z kim chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Dlaczego doTerra, dlaczego ze mną?

W Polsce dopiero około 13000 osób korzysta z olejków eterycznych dōTERRA. Tak mało osób wie, że może sobie pomóc w naturalny, nie powodujący skutków ubocznych, sposób. Jest naprawdę dużo do zrobienia i możemy wspólnie uczestniczyć w tej Naturalnej Rewolucji. Jeśli lubisz dane, to tylko na dobry początek napiszę, że w 2021 roku doTerra zanotowała prawie 60% wzrost jak chodzi o wartość sprzedaży w Europie względem roku 2020. Bez dwóch zdań jesteśmy w fazie wzrostu. Naturalne produkty najwyższej jakości cieszą się ogromną popularnością i wpisują się w trendy zdrowego życia i troski o siebie.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do mojej grupy możesz liczyć na moje wsparcie. Tutaj każdy zaczyna od zera, nie ma szefa ani pracowników. Jest natomiast wzajemna inspiracja i wspólna praca. Ja też niedawno byłam na początku. Po 1,5 roku pracy osiągnęłam rangę Silver i mam wspaniały zespół, który szybko rośnie.

Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem, poprowadzę krok po kroku i będę wspierać w budowaniu. 

Zapraszam do wspólnej pracy na poważnie!

Być może współpraca z doTerra okaże się tym, czego teraz szukasz na swojej biznesowej ścieżce.
A może nie.
Ale daj sobie szansę dowiedzieć się więcej.

Bezpłatna konsultacja biznesowa - zapisz się

Czego możesz się spodziewać?

 • W czasie rozmowy odpowiem na Twoje pytania dotyczące tego biznesu i firmy.  
 • Jeśli będziesz chciała, zaproszę Cię na bezpłatny webinar, podczas którego bardziej szczegółowo omawiam możliwości zarabiania. 
 • Konsultacja trwa ok. 30 minut, jest bezpłatna i niezobowiązująca.
 • To szansa by się poznać, porozmawiać i zobaczyć czy jest nam ze sobą po biznesowej drodze.

Dlaczego warto pracować właśnie ze mną?

W życiu najbardziej cenię autentyczność, niezależność i rozwój. W doTerra znalazłam to wszystko i zapraszam Cię do wspólnej realizacji Twoich celów i marzeń. 

 • Jestem w gronie liderek z wysokimi rangami w Polsce. Uczestniczę w międzynarodowych zjazdach i spotkaniach liderów. Miałam przyjemność prowadzić szkolenia dla całej struktury w Polsce. Dzięki regularnej wymianie doświadczeń w naszej społeczności dbam o to, aby mój zespół mógł się rozwijać, miał dostęp do ważnych i aktualnych informacji oraz szkoleń.

 

 • Budując swój biznes z doTerra stosuję zasadę Pareto – skup się na 20% aktywnościach, które dadzą Ci 80% rezultatów. Podpowiem czym jest to 20% – Ty skorzystasz lub nie, ale moim zdaniem nie warto wyważać już raz otwartych drzwi. Właśnie dlatego dla swojego zespołu stworzyłam bezpłatny program on-boardingowy „Pierwsze 30 dni w doTerra”. To połączenie samodzielnej pracy w oparciu o udostępnione materiały i indywidualny mentoring. Wszystko po to, by już od pierwszych kroków mieć łatwy start i zmaksymalizować efektywność budowania swojego biznesu.

 

 • Chcę tworzyć jakościową odsłonę marketingu sieciowego w Polsce. Chcę pokazywać, że można mlm robić ze smakiem i z dużą wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka. Chce, by każdy w moim zespole miał możliwość budować ten biznes w zgodzie ze sobą w oparciu o swoje mocne strony. Tu nie ma miejsca na korpo-ściemę. I wiesz co? Czuję, że to już się dzieje i mam z tego wielką satysfakcję.

 

 • W trakcie pierwszej Gali doTerra w Polsce w październiku 2021 roku otrzymałam nagrodę za Diamentową Retencję. Dla mnie niezwykle cenną, bo mówiącą o tym, że wiele osób decydujących się na zakup pierwszych olejków ze wsparciem moim i mojego zespołu, wraca po kolejne a dzięki edukacji którą otrzymują, olejki stają się elementem ich codziennej troski o siebie. Chcę Ci pokazać, że już od początku swojej drogi z doTerra, umiejętnie korzystając z wypracowanych już narzędzi, można dostarczać swoim klientom jakościową edukację olejkową i wsparcie. To buduje zadowolenie klientów, stabilność tego biznesu i satysfakcję z podejmowanych działań.

 

 • Każdy z nas jest inny i niepowtarzalny. Mam nadzieję, że będzie okazja do rozmowy na spokojnie, ale na dobry początek daję znać, że w oparciu o kwestionariusz badający style myślenia FRIS, jestem Badaczem Realistą. Co to mówi o stylu mojej pracy i działaniach na co dzień? Cenię sobie plan i działanie w zgodzie ze swoim rytmem. Poszukuję praktycznych i sprawdzonych rozwiązań, by realizować ważne dla mnie cele. Lubię rozmawiać otwarcie i na temat z ciekawością innych punktów widzenia. To, na co zwracają uwagę osoby wokół mnie to mój spokój, serdeczność i zorganizowanie. A jakie są Twoje super-moce?

 

 • Od ponad 12 lat działam na styku edukacji i biznesu, odkąd pamiętam wsparcie drugiego człowieka w rozwoju było mi bliskie. Czasem w roli trenera, czasem coacha, a czasem menedżera. Dlatego też w pracy ze swoim zespołem stawiam na dobrowolność i poszukiwanie motywacji wewnętrznej. Nie oczekuj, że będę „ciągnęła Cię za uszy” i namawiała do działań. To nie mój styl. Wiem, że jak robimy coś z serca, to to po prostu płynie. Więc czego w takim razie z mojej strony możesz się spodziewać? Jeśli widzę zaangażowanie i działania po drugiej stronie jestem obok, wspieram, dzielę się dobrymi praktykami, z radością wprowadzam w świat biznesu z doTerra na poważnie.

Chcę dołączyć do Ciebie, co mam zrobić?

Napisz do mnie lub zadzwoń, a ja Cię poprowadzę. Poznamy się. Razem zaplanujemy Twoje kolejne kroki. Dołączysz do szkolenia a potem do regularnych narad dla mojego zespołu.

Skontaktuj się ze mną

FAQ

Własny biznes – to prostsze niż myślisz!

Jeśli nadszedł Twój czas, chcesz i jesteś gotowa, to nic Cię już nie powstrzyma!

Zacznij działać, a ja Ci w tym pomogę.

  Czego potrzebuję na początek?

  Najważniejsza jest decyzja i samodyscyplina. Wszystkie szkolenia i wiedzę dostaniesz ode mnie na starcie. Zaczniesz pracować, jednocześnie ucząc się.

  Ile muszę zainwestować?

  Twoja inwestycja to przede wszystkim czas i nauka, bo jeśli chodzi o finanse, to biznes z olejkami można zacząć dosłownie od jednego olejku i założenia konta w dōTERRA, które kosztuje 24,5 euro. Ale najlepiej zacząć pracę mając już zestaw olejków. Ja na początek rekomenduję Home Essentials lub mniejszy Family Essentials. Więcej o pierwszych zakupach przeczytasz tutaj.

  Ile czasu zajmie mi praca?

  To zależy od Ciebie: ile czasu możesz poświęcić, jak jesteś zdeterminowana, czy umiesz się zorganizować. Są osoby, które wykonają więcej pracy w godzinę niż inne przez 10 godzin albo więcej. Ale podstawa to systematyczność i rytm działania – bez tego nie da się prowadzić tego biznesu. Masz codziennie do wykonania kilka czynności, które w skali całego roku prowadzą do konkretnych rezultatów. Zaczynając współpracę z doTerra mój synek miał kilka miesięcy, i zastanawiałam się czy dam radę wpleść je w swój wypełniony po brzegi dzień. Jednak gdy zobaczyłam, jak prosty jest to system działania – już wiedziałam, że myśląc długofalowo, po prostu nie mogę z tego nie skorzystać. Ja oczywiście pomogę Ci zorganizować ten czas i od początku skupimy się na tym, co daje tutaj rezultaty. Jednak pamiętaj, że działania są po Twojej stronie.

  Kiedy zacznę zarabiać?

  To również zależy głównie od Ciebie – dōTERRA wypłaci Ci premię od zakupów osób, które wyedukowałaś. Zależy ile zorganizujesz lekcji o olejkach, jak wielu osobom o nich opowiesz i czy będziesz potrafiła wytłumaczyć im, do czego mogą używać olejki w życiu. Zatem im większej liczbie ludzi pomożesz – tym wypłata będzie większa i szybciej. Ja zaczęłam zarabiać w drugim miesiącu mojej pracy, ale pierwszy poświęciłam na intensywną pracę.

  Jak się do tego zabrać? Od czego zacząć?

  Napisz do mnie, a ja poprowadzę Cię krok po kroku. Dołączysz do naszego zespołu i grupy na Facebooku, dostaniesz materiały i komplet szkoleń online lub stacjonarnych. Poznasz inne osoby, które tak jak Ty, dopiero zaczynają. Zaczniesz uczestniczyć w lekcjach o olejkach eterycznych, które prowadzimy i będziesz się uczyć przez działanie. Cały czas będę dostarczać Ci wsparcia i wiedzy, której będziesz potrzebowała. Nic na razie nie musisz umieć, ja też zaczynałam „od zera” i wiem jak to jest. I uwierz mi, będzie dobrze!

  Nie znam się jeszcze na olejkach eterycznych, ale już wiem, że chcę się nimi dzielić dalej, czy to problem?

  To, za co uwielbiam ten biznes, to fakt, że nikt nie oczekuje od nas bycia olejkowym ekspertem i posiadania odpowiedzi na każde zadane pytanie. Wszystko możemy poznać już w działaniu, olejki także. Ważne, by od początku z nich korzystać i po prostu dzielić się swoimi pierwszymi doświadczeniami. Potęga tego modelu polega na tym, że nie musisz sama przekazywać całej wiedzy o proponowanym rozwiązaniu. Korzystasz z gotowych materiałów i publikacji. Zapraszasz na spotkania olejkowe, które na początku dla Twoich gości poprowadzę ja. Ty wdrażasz się w swoim tempie.

  Ale ja nie chcę zajmować się sprzedażą!

  To najczęściej rodzi opory u każdego z nas, ale po pierwsze, nie sprzedajemy nic poza swoją wiedzą i doświadczeniem – a to całkiem przyjemna sprzedaż.

  Po drugie, osoby, które do nas przychodzą  same kupują olejki od dōTERRA, my możemy im jedynie podpowiedzieć najkorzystniejszą dla nich opcję. Ja tworzę bezpieczną i przyjazną przestrzeń do poznawania tych niezwykłych darów natury, kto znajdzie w tym coś dla siebie i ma ochotę ruszyć ze mną w dalszą podróż rozwojową, a czasem także biznesową – to wspaniale.

  Po trzecie każdy, ale to absolutnie każdy z nas coś sprzedaje. Swoją osobę szefowi, swoje usługi, produkty, wiedzę. Więc nie demonizujmy sprzedaży. To tylko zwykła wymiana: ktoś ma coś, co chce mieć ktoś inny i wymieniają się towarami, pieniędzmi, usługami czy przysługami. Tak było od początku świata i będzie zawsze.

  Ale nie martw się na zapas, ja do sprzedawania produktów nie będę Cię namawiać, ale do zdobywania wiedzy na pewno.