Referencje

Kinga Kwiatkowska
Kinga Kwiatkowska /nauczyciel akademicki, doradca zawodowy, coach kariery
Współpracuję z Joanną przy różnych projektach merytorycznie związanych z job-coachingiem, doradztwem zawodowym, szkoleniami. Joanna zawodowo jest zaangażowana i dąży do najwyższej jakości w podejmowanych działaniach. Fantastycznie współpracuje z co-trenerem, z grupą szkoleniową jak i klientem indywidualnym. Jest dla mnie synonimem odpowiedzialności i profesjonalizmu a to gwarancja dobrej współpracy.
Zuzanna Jaroszkiewicz
Zuzanna Jaroszkiewicz /uczestniczka indywidualnego programu coachingu kariery
Miałam przyjemność współpracować z Asią podczas 9 sesji coachingowych oraz analizy FRISa.
Przez kilka wspólnych miesięcy moje spojrzenie na życie zawodowe, oraz efekty jakie za tym przyszły zaskoczyły mnie samą. Absolutnie na plus. Nabrałam energii i chęci do działania. Cel stał się dla mnie jasny i osiągalny. Spotkania były pełne zrozumienia i atmosfery wsparcia oraz zaufania.
Wszystkim poszukującym najlepszego wsparcia zawodowego, dobrego coacha, świetnego doradcy polecam Asię. Ja raz jeszcze dziękuję! Będę polecać, będę wracać.
Marek Szurawski
Marek Szurawski /właściciel, Akademia Ecce Homo XXI
Jedna z najprzyjemniejszych rzeczy jaka może nam się zdarzyć w życiu to patrzeć, jak przyjaciele, którym podsuwało się kiedyś jakąś wiedzę i sugerowało cele – naprawdę rosną. I którzy dzielą się dzisiaj z nami – w swoistym rewanżu – swoją wiedzą i umiejętnościami, dzięki którym my też rośniemy. Joanna Piechocka, pełnowymiarowy trener i jej autorska Warsztatownia Kariery, o której opowiadała na tegorocznej edycji Wakacyjnej Szkoły Treningu Pamięci, Twórczego Myślenia i Rozwoju („Ecce Homo XXI”) pokazała nie tylko bezbłędny warsztat, ale i trenerską pasję, odsłaniając świat poszukiwań ścieżek autorozwoju i siły własnej oryginalności.
Grzegorz Pruszko
Grzegorz Pruszko /dyrektor, Vinci - Szkoła Twórczej Nauki
Współpracuję z Joasią od 7 lat. Uwielbiam w Niej solidność, OLBRZYMIE zaangażowanie oraz radość życia, którą zaraża ludzi w swoim otoczeniu 🙂
Uczestnicy warsztatów kariery dla młodzieży
Uczestnicy warsztatów kariery dla młodzieży /zajęcia realizowane dla Ecce Homo XXI
Bardzo ciekawe zajęcia, mogłyby trwać dłużej (a najlepiej cały dzień :)). Pierwsze warsztaty na temat doradztwa zawodowego na których chciało mi się być, a nie uciekać.

Warsztaty były przesympatyczne, bardzo ciekawe i rozwijające. Otwierały oczy na rzeczy z pozoru oczywiste, ale nie dla mnie. Prowadzi Pani zajęcia w bardzo przyjemnej atmosferze, człowiek może się otworzyć. Niech Pani częściej do nas przyjeżdża.

Anna Dziwulska
Anna Dziwulska /trener, coach, superwizor
Asiu, serdecznie dziękuję za pomoc przy stworzeniu CV. Stworzyłam CV po swojemu, myślałam, że jest cudowne, dopiero Asia pokazała mi to, czego sama nigdy bym nie zobaczyła. Asiu, twój profesjonalizm, troska o wysoką jakość, uważność na każdy szczegół są wyjątkowe. Jeśli ktoś ma zamiar sporządzić CV, przygotować się do nowej drogi zawodowej, to gorąco polecam Asię, jest bardzo pomocną, niesamowitą profesjonalistką. Asiu, jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Tosia
Tosia /uczestniczka warsztatów dla trenerów efektywnej nauki, Vinci – Szkoła Twórczej Nauki
Dziękuję za narzędzia, w które mnie wyposażyłaś, za Twój profesjonalizm i uśmiech. Dziękuję za to, że wskazujesz kierunek, a nie drogę. Bardzo przemawia do mnie Twoje gadżeciarstwo Wykorzystywanie kart, gier i innych przedmiotów w trakcie warsztatów, szkoleń i procesów coachingowych w celu wzmocnienia efektów edukacyjnych i rozwojowych. – kupuję to totalnie. Dziękuję, że wyzwalasz we mnie rzeczy, o które sama siebie nie podejrzewałam.

Karolina Sikora
Karolina Sikora /junior konsultantka, House of Skills
Miałam szansę pracować z Asią przy kilku złożonych projektach i każdorazowo proponowała rozwiązania niestandardowe, przyspieszające dotarcie do celu, z wykorzystaniem ciekawych, nowoczesnych narzędzi.
Ania Antos
Ania Antos /uczestniczka indywidualnego programu coachingu kariery
Joanna jest osobą profesjonalną, rzetelną i bardzo życzliwą. Prowadzi warsztat spokojnie i konkretnie. Potrafi słuchać, zadawać odpowiednie pytania i sprawić, że wyzwania, z którymi do Niej przyszłam okazały się kolejnym, nie tak trudnym zadaniem do wykonania. Jeszcze raz dziękuję za coaching kariery i życzę powodzenia!
Mariusz Maciukiewicz
Mariusz Maciukiewicz /uczestnik warsztatów dla trenerów efektywnej nauki, Vinci – Szkoła Twórczej Nauki
Warsztaty były bardzo różnorodne pod względem wykonywanych ćwiczeń, a przez to bardzo ciekawe. Odnajdywanie swojej drogi trenerskiej na podstawie przypadkowych zdjęć z Points of You było zaskakująco odkrywcze. Nie myślałem, że mogę dojść do tylu wniosków na podstawie przypadkowych zdjęć. Wielkie pokłady entuzjazmu i zrozumienia to coś, co szczególnie mogłem od Ciebie poczuć 🙂
Simona Todorova
Simona Todorova /absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego, uczestniczka procesu doradztwa kariery organizowanego przez biuro karier ALK
I had the pleasure to work with Joanna during a one on one career development program. Joanna is very well organized and highly professional in her work. She uses innovative and very interesting coaching methods and tools. When attending our sessions I felt that she genuinely wanted to help me in the development of my career. The program she developed for me was very insightful and really helped me move forward. I highly recommend working with Joanna.
Uczestnicy 2-dniowych warsztatów „ABC dobrego warsztatu dla studentów”
Uczestnicy 2-dniowych warsztatów „ABC dobrego warsztatu dla studentów” /szkolenie realizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego na zlecenie Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
Zajęcia super! Dawno tak ciekawych, kompetentnych i wzorcowo merytorycznie przygotowanych zajęć nie zaliczyłam. Trenerka bardzo miła, otwarta, przekazała wiedzę tak wspaniale, że nie chciało się kończyć zajęć. Dziękuję bardzo.

Bardzo praktyczne podejście, mega dawka narzędzi gotowych do użycia, także kierunek do tworzenia swoich własnych. Najlepsze szkolenie jakie miałam!

Bardzo merytorycznie i rzeczowo prowadzony warsztat. Przemiła atmosfera, wiedza przekazana w bardzo przystępny i przyjemny sposób.

Uczestnicy 2-dniowych warsztatów „JOB-CRAFTING - metoda małych kroków w poszukiwaniu sensu w pracy”
Uczestnicy 2-dniowych warsztatów „JOB-CRAFTING - metoda małych kroków w poszukiwaniu sensu w pracy” /szkolenie organizowane dla Dolnośląskiej Sieci Biur Karier, współtworzone i realizowane z Kingą Kwiatkowską
Miłe prowadzące, które wiedzą o czym mówią i widać, że tym żyją i się angażują. Dużo narzędzi do własnej dalszej pracy i rozwoju. (Sebastian Tarnawski)

Inspirujące dla inspiratorów. (Marta Idkowiak)

Szkolenie, które pomaga zatrzymać się i zobaczyć swoją pracę i możliwości zmian.

Sprawdź ciekawą metodę pracy doradczej przekazaną w przystępny sposób.

Profesjonalnie, fajne babki, które przepięknie NATURALNIE się uzupełniają i wiedzą o czym mówią.

Profesjonalne, interesujące, merytoryczne, spójne.

Uczestnicy całodniowego warsztatu „Mój rok 2019 – odważnie i uważnie”
Uczestnicy całodniowego warsztatu „Mój rok 2019 – odważnie i uważnie” /warsztat otwarty
Odważny i uważny wybór – odważne i uważne efekty! (Tosia Apczyńska)

Bardzo interesujące warsztaty, wspaniała atmosfera, indywidualne podejście pozwala każdemu uczestnikowi odkryć siebie i ustalić cele na kolejny rok. (Alicja Fandrejewska)

Wiarygodność i profesjonalizm prowadzącej. (Malwina Dietrich)

Jeśli chcesz zajrzeć w głąb siebie i dowiedzieć się czego tak naprawdę chcesz – idź na te warsztaty! (Ewa Śmiech)

Przestrzeń do pomyślenia o sobie i spotkania się ze sobą w bezpiecznym, uspokajającym środowisku.

Było super. Dla mnie bardzo ciekawe i przydatne.

Rewelacja, odkrycie siebie i swoich życiowych marzeń, uporządkowanie swoich życiowych celów.

Uczestnicy 2-dniowych warsztatów „Mój rok 2020 – odważnie i uważnie”
Uczestnicy 2-dniowych warsztatów „Mój rok 2020 – odważnie i uważnie” /warsztat otwarty
Niewymuszone, naturalne przejście przez proces, który prowadzi do ciekawych i nowych spostrzeżeń. Odkrywcze i odżywcze dla duszy! Wyzwalające. (Ania)

Jeśli chcesz jednocześnie zatrzymać się i ruszyć, to ten warsztat jest dla Ciebie. Pozwala w komfortowych warunkach, ze spokojem, spojrzeć na swoje cele i marzenia, a za sprawą wspaniałych narzędzi ruszyć „z kopyta”, by je zrealizować. (Magda Borzyńska)

Uwierz mi, jest Ci potrzebna TWOJA mapa marzeń!!! Pierwszy krok do sukcesu. (Aga Fabiańska)

Otwierające umysł, uświadamiające co jest ważne w życiu, dobry punkt wyjścia do dalszych działań. (Hania Biała)

Uczestnicy 2-dniowych warsztatów „Mój rok 2020 – odważnie i uważnie”
Uczestnicy 2-dniowych warsztatów „Mój rok 2020 – odważnie i uważnie” /warsztat otwarty c.d.
Jeśli masz kłopot z uporządkowaniem swoich celów oraz z dokopaniem się do marzeń, to idź na ten warsztat! (Aleksandra)

Ten warsztat znajduje się poza granicami Twojego oczekiwania. (Yaroslav Slieptsov)

Warto tam iść, bo otrzymasz kopa do działania, dużo wsparcia i chęć do realizacji swoich marzeń. (Katarzyna Pawlonka)

Umocnienie, wejście w głąb siebie, poczucie spokoju i sukcesu.

Warto czasem się zatrzymać.

POWER DO DZIAŁANIA.