FB_okładka_job-crafting_czerwiec

Warsztat on-line wieczorową porą „Więcej mnie w tym, co robię, czyli job-crafting w akcji!” edycja 2

Chcesz czerpać więcej satysfakcji z pracy? Nagła zmiana sposobu jej wykonywania nie wpływa na Ciebie dobrze? Zniknęła dawna radość, a w głowie zaczyna kiełkować myśl o większych zmianach zawodowych?
Zapraszam Cię na warsztat w trakcie, którego zadbasz o swoje zawodowe JA, o to autentyczne i prawdziwe, szukające w pracy satysfakcji i sensu. Tak – masz do tego pełne prawo! Tak – masz do tego prawo także, a może szczególnie teraz, gdy sposób wykonywania pracy dla większości z nas zmienił się właściwie z dnia na dzień.

 • Projektując ten warsztat nie przypuszczałam, że już po raz drugi (tak, tak pierwsza edycja odbyła w się w kwietniu) spotkamy się w przestrzeni sieci. Zawsze wybierając miejsce do pracy rozwojowej zależało mi na domowym i swobodnym klimacie. Myślę, że kawa lub herbata przed ekranem własnego komputera w swoim mieszkaniu i ulubionych kapciach spełnia ten warunek.
  A teraz do rzeczy i merytoryki, co przed nami i czy to coś dla mnie?

  Jeśli w którymś z poniższych zdań, odnajdujesz siebie – to spotkanie jest stworzone z myślą o Tobie.

  • Chcę czerpać więcej satysfakcji z wykonywanej przeze mnie pracy.
  • Potrzebuję dostrzec w tym co robię na co dzień większy sens.
  • Nagła zmiana sposobu wykonywania mojej pracy nie wpływa na mnie dobrze – potrzebuję się w tym odnaleźć i zadbać o siebie.
  • Szukam pomysłu na to, jak w codziennych działaniach wykorzystywać swoje mocne strony i pasje.
  • Zatraciłam/em dawną radość z wykonywanej pracy.
  • Rozważam zmianę pracy, ale sam/a nie wiem czy to dobry pomysł, bo w sumie tu gdzie jestem nie jest aż tak źle, tylko czegoś mi brakuje.
  • Obecnie być może nie jest dobry moment na zmianę pracy, ale czuję, że potrzebuję sobie jakoś pomóc w realizacji codziennych obowiązków zawodowych, by pracowało mi się lepiej.

   

  Masz ochotę i gotowość, by odnaleźć więcej siebie w tym, co robisz na co dzień, także w tym jak Twoja praca wygląda obecnie? Cenisz sobie pracę w przyjaznej i swobodnej atmosferze stworzonej w sieci w kameralnej grupie (maksymalnie 6 osób)?

  Zapraszam do pracy warsztatowej w trakcie której m.in.:

  • stworzysz mapę zadań, by uchwycić swoją pracę z lotu ptaka,
  • przyjrzysz się temu, co daje i zabiera Ci energię w pracy, a także dowiesz się jak możesz pracować nad tym bilansem energetycznym,
  • nazwiesz swoje mocne strony i preferencje, a także odnajdziesz nowe sposoby na ich wykorzystanie,
  • lepiej zrozumiesz jaką rolę pełnią ludzie wokół Ciebie w Twojej przestrzeni zawodowej,
  • doświadczysz związku ważnych dla Ciebie wartości z odczuwanym poczuciem sensu w pracy oraz odnajdziesz jak mogą one Cię wspierać w codziennym wykonywaniu zadań,
  • dostrzeżesz nowe, bardziej wspierające Cię, sposoby myślenia o Twojej pracy,
  • odnajdziesz obszary swojego wpływu i sprawczości, by świadomie budować satysfakcję z wykonywanej pracy,
  • stworzysz swój osobisty plan działania oparty na małych krokach czyniących dużą różnicę.

   

  Będziemy pracować warsztatowo w oparciu o metodę job-craftingu (Amy Wrześniewski, Jane E. Dutton). Jest to naukowa i coraz bardziej popularna w biznesie metoda zwiększania satysfakcji, i budowania poczucia sensu z wykonywanej pracy. Odpowiada ona na pytanie co mogę zrobić, by pracowało mi się lepiej w oparciu o swoje wartości, mocne strony i preferencje? Metoda bazuje na lepszym poznaniu siebie i wprowadzaniu drobnych zmian, które uczynią znaczącą różnicę. Nie zabraknie wzajemnego wsparcia i inspiracji, refleksji i rozmów w oparciu o konkretne ćwiczenia.

  Uwaga: celem warsztatu nie jest przygotowanie do pracy z drugim człowiekiem z wykorzystaniem job-craftingu, nie będziemy zagłębiać się w metodologię. Będziemy doświadczać na sobie i dla siebie.

 • Spotykamy się w wirtualnej przestrzeni warsztatowej 3 i 5 czerwca 2020 roku (środa i piątek). Działamy w godzinach 18.00-22.00 – w sumie 8 godzin intensywnej pracy i rozwoju!

  Dodatkowo, na każdego uczestnika czeka 45-minutowa indywidualna konsultacja on-line, która wesprze Cię w realizacji planu działań, który stworzysz na zakończenie warsztatu.

  W tygodniu poprzedzającym, odbędzie się krótkie spotkanie on-line mające na celu zapoznanie uczestników z narzędziem on-line i rozwiązanie ewentualnych problemów natury technicznej, Wszystko po to, by w czasie warsztatu technologia stanowiła jedynie wspierające nas tło 🙂

  A przed warsztatem spodziewaj się ode mnie paczki kurierskiej ze wszystkimi niezbędnymi materiałami, Będziemy pracować na dużych kolorowych kartonach i wykorzystywać wiele różnokształtnych post-itów!

 • 270 pln – przy zapisie i opłaceniu biletu do 24 maja 2020 roku lub do wyczerpania puli 6 miejsc.
  320 pln
  – przy zapisie i opłaceniu biletu do 30 maja 2020 roku lub do wyczerpania puli 6 miejsc.
  Jeśli czujesz, że ten warsztat jest dla Ciebie, że go teraz potrzebujesz, ale boisz się o sprawy finansowe, bo wiadomo co się dzieje – wskakuj na listę, zapłacisz trochę teraz, trochę później – wszystko dogadamy, po prostu daj znać. Gdy przekonasz znajomego/znajomą, by także wziął udział, na pewno zaproponuję dobrą cenę dwóch biletów „w dwupaku”.

  CO DOSTANIESZ W TEJ CENIE?

  Cena obejmuje udział w 8-godzinnym warsztacie wraz z indywidualną 45-minutową konsultacją, wszystkie niezbędne materiały oraz zaświadczenie uczestnictwa w spotkaniu.  Komfort pracy dodatkowo zapewni kameralna grupa (maksymalnie 6 uczestników).

  Pozwolę sobie jeszcze wkleić jedną z opinii po ostatnich warsztatach, Ania napisała: „Cudownie i twórczo spędzony czas w miłej atmosferze. Prowadząca genialna. Polecam każdemu pocraftować z Asią.” A uczestnicy w ankiecie stwierdzili, że poleciliby ten warsztat swoim znajomym

 • Aby wziąć udział w warsztacie wypełnij formularz zgłoszeniowy zamieszczony tutaj:

  Przejdź do formularza

 • Warsztat poprowadzę ja – Joanna Piechocka.

  Wierzę w rozwój zgodny z sobą samym i tym, co najlepsze w każdym z nas. Od ponad 10 lat działam na styku edukacji i biznesu. Jestem trenerem, doradcą kariery, coachem i psychologiem, Stworzyłam Warsztatownię Kariery, by wspierać innych w zmianie życia zawodowego na lepsze. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i od niedawna także mamą, miłośniczką stepowania, gier planszowych i olejków terapeutycznych.

  W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu: kontakt@joannapiechocka.pl lub 794 64 17 14.

  Do zobaczenia już niedługo!