Wydarzenia na FB - job-crafting - luty 2021

Warsztat „Więcej mnie w tym, co robię, czyli job-crafting w akcji!”

Chcesz czerpać więcej satysfakcji z pracy? Zniknęła dawna radość, a w głowie zaczyna kiełkować myśl o większych zmianach zawodowych?
Zapraszam Cię na warsztat w trakcie, którego zadbasz o swoje zawodowe JA, o to autentyczne i prawdziwe, szukające w pracy satysfakcji i sensu. Tak – masz do tego pełne prawo!

 • Jeśli w którymś z poniższych zdań, odnajdujesz siebie – to spotkanie jest stworzone z myślą o Tobie.

  • Chcę czerpać więcej satysfakcji z wykonywanej przeze mnie pracy.
  • Potrzebuję dostrzec w tym co robię na co dzień większy sens.
  • Zmiana sposobu wykonywania mojej pracy z racji pandemii nie wpływa na mnie dobrze – potrzebuję się w tym odnaleźć i zadbać o siebie.
  • Szukam pomysłu na to, jak w codziennych działaniach wykorzystywać swoje mocne strony i pasje.
  • Zatraciłam/em dawną radość z wykonywanej pracy.
  • Rozważam zmianę pracy, ale sam/a nie wiem czy to dobry pomysł, bo w sumie tu gdzie jestem nie jest aż tak źle, tylko czegoś mi brakuje.
  • Obecnie nie chcę/mogę pozwolić sobie na zmianę pracy, ale czuję, że potrzebuję sobie jakoś pomóc w realizacji codziennych obowiązków zawodowych, by pracowało mi się lepiej.

   

  Masz ochotę i gotowość, by odnaleźć więcej siebie w tym, co robisz na co dzień?
  Cenisz sobie pracę w przyjaznej i swobodnej atmosferze w kameralnej grupie (maksymalnie 6 osób)?

  Zapraszam do pracy warsztatowej w trakcie której m.in.:

  • stworzysz mapę zadań, by uchwycić swoją pracę z lotu ptaka,
  • przyjrzysz się temu, co daje i zabiera Ci energię w pracy, a także dowiesz się jak możesz pracować nad tym bilansem energetycznym,
  • nazwiesz swoje mocne strony i preferencje, a także odnajdziesz nowe sposoby na ich wykorzystanie,
  • lepiej zrozumiesz jaką rolę pełnią ludzie wokół Ciebie w Twojej przestrzeni zawodowej,
  • doświadczysz związku ważnych dla Ciebie wartości z odczuwanym poczuciem sensu w pracy oraz odnajdziesz jak mogą one Cię wspierać w codziennym wykonywaniu zadań,
  • dostrzeżesz nowe, bardziej wspierające Cię, sposoby myślenia o Twojej pracy,
  • odnajdziesz obszary swojego wpływu i sprawczości, by świadomie budować satysfakcję z wykonywanej pracy,
  • stworzysz swój osobisty plan działania oparty na małych krokach czyniących dużą różnicę.

   

  Będziemy pracować warsztatowo w oparciu o metodę job-craftingu (Amy Wrześniewski, Jane E. Dutton). Jest to naukowa i coraz bardziej popularna w biznesie metoda zwiększania satysfakcji, i budowania poczucia sensu z wykonywanej pracy. Odpowiada ona na pytanie co mogę zrobić, by pracowało mi się lepiej w oparciu o swoje wartości, mocne strony i preferencje? Metoda bazuje na lepszym poznaniu siebie i wprowadzaniu drobnych zmian, które uczynią znaczącą różnicę. Nie zabraknie wzajemnego wsparcia i inspiracji, refleksji i rozmów w oparciu o konkretne ćwiczenia.

  Uwaga: celem warsztatu nie jest przygotowanie do pracy z drugim człowiekiem z wykorzystaniem job-craftingu, nie będziemy zagłębiać się w metodologię. Będziemy doświadczać na sobie i dla siebie.

 • 20-21 lutego 2021 roku.
  W sobotę i niedzielę spędzimy wspólnie czas w godz. 9.00-17.00. W oba dni przewidziana jest godzinna przerwa obiadowa.
  Widzimy się w centrum Warszawy w Owocnym Miejscu (ul. Krochmalna 4/28, lok. 26).

 • 430 pln – przy zapisie i wpłaceniu całości kwoty do 20 grudnia.
  510 pln – przy zapisie i wpłaceniu całości kwoty do 31 stycznia włącznie.
  640 pln  – cena regularna, przy zapisie i wpłaceniu całości kwoty do przedostatniego dnia przed warsztatem, o ile będą jeszcze wolne miejsca.

  Cena obejmuje udział w 2-dniowym warsztacie, wszystkie niezbędne materiały oraz zaświadczenie uczestnictwa w spotkaniu.  Nie zabraknie także kawy, herbaty i drobnych przekąsek (słodkich i owocowych). Komfort pracy dodatkowo zapewni kameralna grupa (maksymalnie 6 uczestników) oraz przyjazne otoczenie kamienicy w centrum Warszawy.

  Jeśli czujesz, że ten warsztat jest dla Ciebie, że go teraz potrzebujesz, ale boisz się o sprawy finansowe, bo wiadomo co się dzieje – wskakuj na listę, zapłacisz trochę teraz, trochę później – wszystko dogadamy, po prostu daj znać. Gdy przekonasz znajomego/znajomą, by także wziął udział, na pewno zaproponuję dobrą cenę dwóch biletów „w dwupaku”.

 • Aby wziąć udział w warsztacie wypełnij formularz zgłoszeniowy zamieszczony tutaj:

  Przejdź do formularza

 • Zobacz opinie uczestników warsztatów job-craftingowych:

  Cudownie i twórczo spędzony czas w miłej atmosferze. Prowadząca genialna. Polecam każdemu pocraftować z Asią. (Anna Puchta)

  Innowacyjne odkrywanie siebie (Mirela Brzezińska)

  Nurkowanie w siebie, wielowarstwowy, dynamiczny, bardzo ciekawie prowadzony.

  Daje fundamenty do zmian. Jest przestrzeń, by pobyć przy sobie, przełożyć to, co w marzeniach na życie codzienne. Rewelacja! (Ewelina Gałązka-Przybysz (My Essential Way))

  Zmienia podejście do pracy, otwiera szerszą perspektywę, daje nadzieję.

 • Warsztat poprowadzę ja – Joanna Piechocka.

  Wspieram w budowaniu dobrostanu w pracy i po pracy. Mówię o sobie: coach i trener dobrostanu, z wykształcenia psycholog. Wierzę w rozwój zgodny z sobą samym i tym, co najlepsze w każdym z nas. Od ponad 10 lat działam na styku edukacji i biznesu. Stworzyłam Warsztatownię Kariery, by wspierać innych w zmianie życia zawodowego na lepsze i pełniejsze. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą, miłośniczką olejków eterycznych, jogi i stepowania. Więcej informacji o mnie znajdziesz na www.warsztatownia-kariery.pl.

  W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu: kontakt@joannapiechocka.pl lub 794 64 17 14.

  Do zobaczenia już niedługo!

  PS Dla osób zainteresowanych, po zakończeniu warsztatu, będzie możliwość rozpoczęcia indywidualnego procesu coachingowego w specjalnej ofercie cenowej.