Okładka_FB_mój_rok_2021

Warsztat „Mój rok 2021 – odważnie i uważnie” – już po raz drugi, w nowej dwudniowej odsłonie!

Zapraszam Cię do odważnego i uważnego wejścia w rok 2021. Ten warsztat jest dla każdego, kto szuka chwili refleksji i zatrzymania wraz z nadchodzącym nowym rokiem.

 • Warsztat to dwudniowa podróż, w trakcie której:

  • przyjrzysz się swoim marzeniom i planom z różnych perspektyw,
  • zadbasz o spójność swoich planów z tym, co dla Ciebie w życiu jest najważniejsze,
  • dowiesz się, jak zamienić marzenia na osobiste cele i podejmiesz decyzję, które z nich chcesz zrealizować w 2021 roku,
  • zobaczysz, co już masz, by stały się one rzeczywistością, a także, o co jeszcze potrzebujesz zadbać,
  • stworzysz swój osobisty plan działania i przede wszystkim…
  • dasz sobie czas, uważność i wyrozumiałość.

   

  Wejdź w nowy rok 2021 odważnie i uważnie.
  Dlaczego ODWAŻNIE? Bo naszą pracę rozpoczniemy od przyglądania się marzeniom i potrzebom oraz odważnego spojrzenia w przyszłość.
  Dlaczego UWAŻNIE? Bo realizacja marzeń to nic innego, jak wprowadzanie w życie śmiałych zmian, a to wymaga uważności – na siebie, swoje wartości i emocje.

  Będziemy pracować warsztatowo, m.in. z wykorzystaniem obrazów i metafory. Nie zabraknie wzajemnego wsparcia, refleksji i rozmów w oparciu o konkretne ćwiczenia. Ty decydujesz którym obszarom swojego życia przyglądasz się z największą uważnością i jakie swoje „cele” bierzesz na warsztat. To jak, dołączysz?

 • 8-9 stycznia 2021 roku.
  W piątek spędzimy wspólnie czas w godz. 17.30-21.30. Natomiast w sobotę działamy od 9.00 do 18.00 (wraz z godzinną przerwą obiadową).
  Widzimy się w centrum Warszawy w Owocnym Miejscu (ul. Krochmalna 4/28, lok. 26).

 • 360 pln – przy zapisie i wpłaceniu całości kwoty do 22 listopada.
  440 pln – przy zapisie i wpłaceniu całości kwoty do 20 grudnia włącznie.
  520 pln – przy zapisie i wpłaceniu całości kwoty do przedostatniego dnia przed warsztatem, o ile będą jeszcze wolne miejsca.

  Cena obejmuje udział w warsztacie, wszystkie niezbędne materiały oraz zaświadczenie uczestnictwa w spotkaniu.  Nie zabraknie także kawy, herbaty i czegoś słodkiego. Komfort pracy dodatkowo zapewni kameralna grupa (maksymalnie 8 uczestników) oraz przyjazne otoczenie.

  Jeśli czujesz, że ten warsztat jest dla Ciebie, że go teraz potrzebujesz, ale boisz się o sprawy finansowe, bo wiadomo co się dzieje – wskakuj na listę, zapłacisz trochę teraz, trochę później – wszystko dogadamy, po prostu daj znać. Gdy przekonasz znajomego/znajomą, by także wziął udział, na pewno zaproponuję dobrą cenę dwóch biletów „w dwupaku”.

 • Aby wziąć udział w warsztacie wypełnij formularz zgłoszeniowy zamieszczony tutaj:

  Przejdź do formularza

 • Zobacz opinie o warsztatach tych, co weszli rozpoczęli poprzednie lata odważnie i uważnie:

  Jeśli chcesz zajrzeć w głąb siebie i dowiedzieć się czego tak naprawdę chcesz – idź na te warsztaty!  (Ewa Śmiech)

  Bardzo interesujące warsztaty, wspaniała atmosfera, indywidualne podejście pozwala każdemu uczestnikowi odkryć siebie i ustalić cele na kolejny rok.  (Alicja Fandrejewska)

  Wiarygodność i profesjonalizm prowadzącej.  (Malwina Dietrich)

  Odważny i uważny wybór – odważne i uważne efekty!  (Tosia Apczyńska)

  Jeśli chcesz jednocześnie zatrzymać się i ruszyć, to ten warsztat jest dla Ciebie. Pozwala w komfortowych warunkach, ze spokojem, spojrzeć na swoje cele i marzenia, a za sprawą wspaniałych narzędzi ruszyć „z kopyta”, by je zrealizować. (Magda Borzyńska)

  Niewymuszone, naturalne przejście przez proces, który prowadzi do ciekawych i nowych spostrzeżeń. Odkrywcze i odżywcze dla duszy! Wyzwalające. (Ania)

  Uwierz mi, jest Ci potrzebna TWOJA mapa marzeń!!! Pierwszy krok do sukcesu. (Aga Fabiańska)

  Jeśli masz kłopot z uporządkowaniem swoich celów oraz z dokopaniem się do marzeń, to idź na ten warsztat! (Aleksandra)

  Ten warsztat znajduje się poza granicami Twojego oczekiwania. (Yaroslav Slieptsov)

 • Warsztat poprowadzę ja – Joanna Piechocka.

  Wspieram w budowaniu dobrostanu w pracy i po pracy. Mówię o sobie: coach i trener dobrostanu, z wykształcenia psycholog. Wierzę w rozwój zgodny z sobą samym i tym, co najlepsze w każdym z nas. Od ponad 10 lat działam na styku edukacji i biznesu. Stworzyłam Warsztatownię Kariery, by wspierać innych w zmianie życia zawodowego na lepsze i pełniejsze. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą, miłośniczką olejków eterycznych, jogi i stepowania. Więcej informacji o mnie znajdziesz na www.warsztatownia-kariery.pl.

  W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu: kontakt@joannapiechocka.pl lub 794 64 17 14.

  Do zobaczenia 8 stycznia!

  PS1
  Jeśli ten termin nie jest dla Ciebie dogodny, a chcesz wziąć udział w warsztacie daj mi znać – nie wykluczam uruchomienia zapisów do kolejnej grupy.

  PS2
  Dla osób zainteresowanych, po zakończeniu warsztatu, będzie możliwość rozpoczęcia indywidualnego procesu coachingowego w specjalnej ofercie cenowej.